Kreskówki

www.pokemonek.pl

Scooby Doo

„Scooby Doo” to jedna z najbardziej popularnych bajek dla najmłodszych. Pierwsze docinki powstały w 1969 roku, natomiast kolejne serie nagrywane są jeszcze dziś, nie licząc wielu produkcji pełnometrażowych powstałych na podstawie tego amerykańskiego serialu animowanego.

Obrazek znaleziony na: screencrush.com

Obrazek znaleziony na: screencrush.com

Tytułowym bohaterem jest pies, który wraz z grupą czterech młodych przyjaciół – Fredem, Daphne, Velmą i Kudłatym – podróżuje po świecie i bierze udział w licznych przygodach detektywistycznych, które najczęściej opierają się na motywach nawiedzonych domów, zjaw i potworów. Za każdym razem bohaterom udaje się wyjść cało ze wszelkich opresji, a każda zjawa staje się zdemaskowana. Scooby Doo i jego najwierniejszy kompan, Kudłaty, charakteryzują się nieco tchórzliwym charakterem, dużym apetytem oraz niezwykłym szczęściem do tego, by wpadać w tarapaty i umiejętnie z nich wychodzić, czystym przypadkiem rozwiązując mrożące krew w żyłach zagadki. W późniejszych seriach Scooby’emu towarzyszy jego siostrzeniec, mały Scrappy, który z kolei jest odważny i zawsze pierwszy do rozwiązania zagadki.

1 Comment

Add a Comment
  1. Czasami oglądam z dziećmi przygody z udziałem Scooby Doo. Muszę stwierdzić, że kiedyś bajki wciągały bardziej. Co z tego, że grafika jest ładniejsza jak całokształt jest na duży minus. Myślę, że kiedyś było ciekawiej w kreskówkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kreskówki © 2016 Frontier Theme